Termostatinis katilo traukos reguliatorius Regulus RT3-E

96.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
7191
Gamintojas:
Regulus

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Oro traukos reguliatorius, skirtas reguliuoti oro padavimo srautą į degimo kamerą. Tai iš esmės toks pat traukos reguliatorius kaip ir kiti tik jis turi esminį skirtumą, išskiriantį iš kitų – nuo šiol savo turimą kieto kuro katilą Jūs galėsite valdyti programuojamo kambarinio termostato pagalba.

Visi įprasti traukos reguliatoriai atidaro ar uždaro oro padavimo sklendę reaguodami į grįžtamo vandens temperatūrą ir jei patalpoje yra šilta o grįžtamasis vanduo yra nepakankamai karštas, katilas šildys sistemą – be reikalo deginamos malkos. Taip dažniausiai nutinka kai lauke šviečia saulė ir per langus prišildo.

Šis modelis reaguoja į patalpos temperatūrą, kuriame yra programuojamas patalpos termostatas. Tokiu atveju nors ir į katilą grįžtų vėsus vanduo, patalpos termostatas duotų žinią traukos reguliatoriui jog patalpa šilta ir sklendės nereikia atidaryti. Programuojamo patalpos termostato pagalba ir Regulus RT3-E dėka galėsite nustatyti patalpos temperatūrą tokią, kokios norėsite, ir tokiomis valandomis, savaitės dienomis kurias pasirinksite. Garantuotas kuro, kas reiškia ir pinigų taupymas.

  • Temperatūros reguliavimo ribos: 30-90 °C
  • Maksimali vandens temperatūra: 120 °C
  • Maksimali aplinkos temperatūra: 60 °C
  • Maksimali grandinės apkrova: 1000 g
  • Galima sumontuoti vertikaliai ir horizontaliai
  • Pajungimas: 3/4"