Termostatiniai pamaišymo vožtuvai

Termostatinis ventilis vandens šildytuvui Regulus 3/4

Termostatinis ventilis vandens šildytuvui Regulus 3/4"

Kodas: 12023
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

105.00

Termostatinis ventilis vandens šildytuvui Regulus 1

Termostatinis ventilis vandens šildytuvui Regulus 1"

Kodas: 12020
Užsakoma
15-30 d.d.

115.00

Termostatinis pamaišymo vožtuvas TM50 G3/4

Termostatinis pamaišymo vožtuvas TM50 G3/4"

Kodas: TM50-1/2E
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

70.00

Termostatinis pamaišymo vožtuvas TM200 R3/4

Termostatinis pamaišymo vožtuvas TM200 R3/4"

Kodas: TM200-3/4A
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

112.00

Termostatiniai pamaišymo vožtuvai

Aukštos kokybės termostatiniai pamaišymo vožtuvai skirti norimai vandens temperatūrai nustatyti. Išsirinkite, užsisakykite internetu ir sutaupykite!

Termostatinių pamaišymo vožtuvų funkcija

Termostatiniai pamaišymo vožtuvai yra įrenginiai, skirti palaikyti norimą vandens temperatūrą, užtikrindami saugų ir komfortišką vandens naudojimą namų ūkyje, viešbučiuose, sveikatos įstaigose ir panašiai. Jie automatiškai maišo šaltą ir karštą vandenį, kad išgautų tinkamą temperatūrą, saugodami vartotoją nuo per karšto vandens, kuris gali sukelti nudegimus, bei suteikdami reikiama vandens temperatūros lygį.

Termostatinių pamaišymo vožtuvų parinkimas

Mūsų asortimente galite rasti kokybiškų termostatinių pamaišymo vožtuvų iš pačių geriausių gamintojų. Mes didžiuojamės siūlydami vožtuvus nuo žinomų ir pripažintų prekės ženklo gamintojų:

  • Regulus - kompanija, pasižyminti aukšta inovacijų kokybe ir patikimumu, siūlo vožtuvus, kurie atitinka aukščiausius pramonės standartus.
  • Resideo Braukmann - šis gamintojas savo produkcijoje derina patirtį, kokybę ir modernią technologiją, siekdamas suteikti vartotojams nepriekaištingą patirtį.

Termostatiniai pamaišymo vožtuvai yra ne tik efektyvūs ir patikimi, bet ir lengvai montuojami bei prižiūrimi. Jie yra neatsiejama dalis bet kurios vandentiekio sistemos, kurioje svarbu užtikrinti saugų vandens naudojimą ir pastovią temperatūrą. Prieš įsigyjant, rekomenduojama konsultuotis su specialistais, kad rastumėte tinkamiausią vožtuvą jūsų poreikiams.

Kodėl verta pirkti pas mus

Patogios pirkimo sąlygos

Visos prekės su garantija

Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.

Patogus apmokėjimas

Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.

Papildomos paslaugos

Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.

Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.