Vandens ruošimas šildymo sistemoms

Vandens minkštinimo mazgas šildymo sistemai 1/2

Vandens minkštinimo mazgas šildymo sistemai 1/2"

Kodas: VE300S-1/2A
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

225.00

Keičiamas kartridžas minkštinimo mazgui 0,75L

Keičiamas kartridžas minkštinimo mazgui 0,75L

Kodas: P300-S
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

98.00

Keičiamas kartridžas minkštinimo mazgui 3,5L

Keičiamas kartridžas minkštinimo mazgui 3,5L

Kodas: P300-L
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

218.00

Vandens ruošimas šildymo sistemoms

Vandens minkštinimas šildymo sistemoms yra vienas esminių elementų, užtikrinančių kad kieto vandens sukeliamos problemos nepaveiktų šildymo sistemos veiklos.

Kam reikalingas vandens minkštinimas?

Kietas vanduo gali sukelti įvairias problemas, įskaitant mineralų kaupimąsi vamzdžiuose ir komponentuose, kas gali neigiamai paveikti jūsų šildymo sistemos efektyvumą ir trukdyti jos veikimui.

Vandens minkštimo / ruošimo asortimentas

Mūsų pasiūloje rasite aukštos kokybės, patikimą gamintojo Honeywell vandens minkštinimo mazgą, kuris suteiks galimybę sumažinti vandens kietumą ir užtikrinti optimalų šildymo sistemų veikimą. Tačiau verta pažymėti, kad vandens minkštinimo mazgas yra parduodamas be kartridžo. Tačiau jūs galite rinktis ir įsigyti gamintojo Resideo Braukmann kartridžus pagal savo poreikį iš mūsų asortimento, kur yra siūlomi 0,75 ar 3,5 l talpose.

Vandens minkštinimo sistemos pasirinkimas yra svarbus investicijų į ilgalaikį šildymo sistemos veikimą aspektas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti dėl katilinės įrangos, ar tai būtų vandens minkštinimo mazgas ar magnetinis filtras, pamaišymo vožtuvas, zoninis vožtuvas, kondensato sifonas ir kitų pasirinkimo, mūsų kompetentinga komanda mielai jums padės.