Prekių grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes Pardavėjui per 14 dienų nuo įsigijimo datos, nepaaiškinęs savo motyvų. Pirkėjui atsisakius elektroninėje parduotuvėje e-aquajazz.lt, įsigytų prekių, jų grąžinimas Pardavėjui yra vykdomas Pirkėjo iniciatyva ir lėšomis. Jei Pirkėjas neatsiima jo užsakytų prekių iš paštomato ar kurjerio, prekių grąžinimo procedūrą atlieka Pardavėjas. Tokiu atveju prekių grąžinimo kaina yra paskaičiuojama pagal kurjerio, sugrąžinusio prekes, mažmeninę kainą, kuri nebūtinai turi sutapti su Pardavėjo prekių pristatymo kaina, juo labiau, kad visa eilė prekių gali būti pristatytos nemokamai, tačiau grąžinimo atveju ši nuolaida nebus taikoma. Jei prekių grąžinimu teko rūpintis pardavėjui, pinigų grąžinimo atveju iš grąžintinos sumos yra išskaičiuojama prekių grąžinimo kaina. Jei pirkėjas pasirinko atsiskaitymą kurjeriui, kas yra papildoma, mokama paslauga, ši suma taip pat nebus grąžinama. Visuomet galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, be papildomo mokesčio.
2. Pirkėjo už prekes sumokėti pinigai grąžinami per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos.
3. Grąžinamos prekės turi būti pristatytos adresu Birželio 23-iosios g. 29, 50201 Kaunas.
4. Pirkėjas apie savo apsisprendimą grąžinti prekes privalo pranešti Pardavėjui atsiųsdamas laisvos formos prašymą, kuriame turi būti nurodytas užsakymo numeris.
5. Prekės turi būti grąžinamos originalioje nesugadintoje pakuotėje kartu su prekės dokumentais (įskaitant PVM sąskaitą-faktūrą, garantinį taloną ir pan.), jei jie buvo pristatyti su prekėmis. Jei prekės buvo pristatytos ant paletės, ji taip pat turi būti grąžinama.
6. Grąžinamų prekių sugadinimo rizika transportavimo metu tenka prekes grąžinančiam Pirkėjui. Jei grąžinamas prekes kurjeris pristato sugadintas, Pardavėjas jų gali nepriimti (tai užfiksuojama prekių priėmimo defektiniame akte, kurį užpildo kurjeris). Tokiu atveju sugadintų prekių susigrąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.
7. Prekės atgal nepriimamos, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą, buvo sugadinta pakuotė (pakuotės išvaizdos pasikeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais, išskyrus tuos atvejus, kai prekės pakuotė buvo sugadinta daugiau nei reikia apžiūrėti prekę).
8. Dėl netinkamos kokybės prekių Pirkėjas turi teisę kreiptis į Pardavėją per dvejus metus nuo prekių įsigijimo dienos.