Kolektorius vandentiekiui 2 žiedų

Kolektorius vandentiekiui 2 žiedų

Kodas: 6300E7N0505B2A
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

16.70

Kolektorius vandentiekiui 3 žiedų

Kolektorius vandentiekiui 3 žiedų

Kodas: 6300E7N0505B3A
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

23.20

Kolektorius vandentiekiui 4 žiedų

Kolektorius vandentiekiui 4 žiedų

Kodas: 6300E7N0505B4A
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

32.20

Kolektoriai vandentiekiui | Šalto | Geriamo vandens

Kolektoriai vandentiekiui skirti tolygiam vandens srauto paskirstymui. ✔ Kokybiški Vandens Kolektoriai ✔ Patrauklios Kainos ✔ Greitas Pristatymas. Apsilankykite!

Kokia vandentiekio kolektorių paskirtis?

Kolektoriai vandentiekiui yra neatsiejama vandentiekio sistemos dalis, kurios pagrindinė funkcija yra tinkamai paskirstyti vandenį tarp skirtingų vandentiekio linijų. Šie įrenginiai užtikrina, kad kiekvienas vandentiekio atšakos taškas gauna tinkamą vandens kiekį, nepriklausomai nuo kitų taškų vartojimo ir srauto.

Kolektoriai yra būtini tiek naujose, tiek senesnėse vandentiekio sistemose, kad garantuotų vandens tiekimą efektyviai ir be nereikalingų nuostolių. Be to, jie padeda sumažinti vandens spaudimo svyravimus ir užtikrina stabilų vandens tekėjimą.

Į ką atsižvelgti renkantis vandentiekio kolektorių?

Svarbu pasirinkti aukštos kokybės kolektorių, kuris atitiktų jūsų vandentiekio sistemos specifikacijas. Kolektorių pasirinkimas priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip vandentiekio sistemos taškų skaičius, poreikiai ir vartotojo pageidavimai.

Nors rinkoje yra daug skirtingų gamintojų ir modelių, visada verta investuoti į patikimus ir ilgaamžiškus sprendimus, pavyzdžiui gamintojo “General Fittings” produktus. Vandentiekio kolektoriai yra ilgalaikė investicija, todėl kokybė ir patikimumas turėtų būti vos ne pagrindiniai kriterijai juos renkantis.

Rinkdamiesi kolektorių vandentiekiui, įvertinkite jo efektyvumą, medžiagų kokybę ir montavimo paprastumą. Aukštos kokybės kolektorius užtikrins, kad vandentiekio įranga ir sistema veiktų be problemų ilgą laiką, taip sutaupys laiko ir išlaidų ateityje.

Kodėl verta pirkti pas mus

Patogios pirkimo sąlygos

Visos prekės su garantija

Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.

Patogus apmokėjimas

Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.

Papildomos paslaugos

Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.

Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.