Kaip pirkti?


Išsirinkite jums patikusią prekę.

Įsidėkite prekę/prekes į prekių krepšelį, paspausdami mygtuką „Į krepšelį“

Užveskite kursorių ant prekių krepšelio piktogramos ar tiesiog paspauskite ant jos ir patekus į prekių krepšelį, paspauskite mygtuką „Atsiskaitymas“

Formoje „Užsakymo gavėjo adresas“ užpildykite pirkėjo duomenis ir adresą, kur reikia pristatyti prekę. Taip pat susipažinkite su „Privatumo taisyklėmis“ ir pažymėkite, jei su tuo sutinkate.

Laukelyje „Pristatymo būdas“ pažymėkite, kaip norėsite atsiimti prekes.
Jas galite atsiimti patys iš mūsų parduotuvės arba galime pristatyti iki jūsų nurodyto adreso per kurjerių tarnybą arba į pasirinktą paštomatą.

Laukelyje „Mokėjimo būdas“ pažymėkite jums tinkamiausią atsiskaitymo variantą.

  1. Pasirinkus apmokėjimo būdą "Elektronine bankininkyste" (M.I.P. - mokėjimo inicijavimo paslauga - paslaugos teikėjas SEB bankas), jums nereikės pildyti mokėjimui reikalingų duomenų rankiniu būdu. Po užsakymo patvirtinimo jus būsite nukreipti į savo pasirinktą banką ir beliks tik tai prisijungti prie jo ir apmokėti. 
  2. Pasirinkus apmokėjimo būdą "Banko pavedimu", po užsakymo patvirtinimo į savo pašto dėžutę gausite užsakymo patvirtinimą su reikalingais duomenimis bankiniam pavedimui atlikti.
  3. Pasirinkus apmokėjimo būdą "Banko kortele arba grynais", už prekes galėsite atsiskaityti taip, kaip jums patogiau. Kai prekės yra pristatomos jūsų adresu, šis atsiskaitymas galimas tik iki 500€ sumos ir tuomet apmokėti galima tik tai banko kortele o taip pat yra taikomas papildomas mokestis. Fizinėje parduotuvėje galimi abu būdai, be jokių papildomų mokesčių.
  4. Pasirinkus apmokėjimo būdą "Išsimokėtinai su Mokilizingas" už prekes galėsite mokėti dalimis. Po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į lizingo puslapį.

Laukelyje „Užsakymas“ matysite kokias prekes perkate, užsakytas paslaugas, kainas ir galutinę užsakymo sumą. Jei turite nuolaidos kodą, būtinai panaudokite jį.

Jei viskas tinka, paspauskite mygtuką "Tęskite".

Dabar belieka tik tai sumokėti už pasirinktas prekes (kai yra pasirinktas apmokėjimo būdas "Elektronine bankininkyste") arba patvirtinti užsakymą (kai pasirinkti likę apmokėjimo būdai).

Po apmokėjimo, jei užsakymo metu prekės buvo sandėlyje, mes nedelsiant jas išsiųsime jūsų nurodytu adresu. Arba informuosime, kad galite atvykti atsiimti, tuo atveju, kaip buvo pasirinktas prekių atsiėmimas parduotuvėje.