• Magnetinis šildymo sistemos filtras BoilerMag

Magnetinis šildymo sistemos filtras BoilerMag

324.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
300901001
Gamintojas:
Manta ecologica

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
 • montavimo paslaugas;
 • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
 • profilaktikos darbus;
 • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
 • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
 • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
 • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Diametras (DN) 25 (1)
Maks. temperatūra (°C) 80
Kvs vertė (pralaidumas m3/h) 3,6 m3 / val
Maks. slėgis 3 bar

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

Privalumai:

 • Didžiausias magnetas rinkoje
 • Montavimas 360 ° kampu
 • Neodimio magnetas
 • Didelis srautas ir minimalus slėgio kritimas

„BoilerMag“ filtras greitai pašalina visas magnetines ir ne magnetines šiukšles, pagerina energetinį efektyvumą ir prailgina katilo bei centralizuotos šildymo sistemos tarnavimo laiką. Supaprastintas montavimas ir valymas. Patentuota magnetinė šerdis, skirta pašalinti geležies oksidus, magnetitą ir kitas šiukšles. Norėdami gauti geresnių rezultatų, įdiekite „BoilerMag“ ant katilo grąžinimo srauto vamzdžio. Įsitikinkite, kad prie visų filtrų ir remonto darbų galima lengvai patekti prie filtro. Kad išvengtumėte šalčio padarytos žalos, venkite įrengimo visose vietose, kur temperatūra gali nukristi žemiau 0 ° C. „BoilerMag“ magnetinį dumblo valymo filtrą galima montuoti su bet kokiu vamzdžių nuolydžiu, jei filtro korpusas lieka vertikalioje padėtyje.