• Internetinio valdymo komplektas

Internetinio valdymo komplektas

225.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
Y87RFC2032
Gamintojas:
Honeywell

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Svoris (kg) 0.750
Sujungimo su katilu būdas Radijo bangomis ir WiFi
Valdymo būdas ON/OFF
Programavimas Taip

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

Komplektą sudaro: interneto modulis RFG 100, bevielė relė BDR 91 ir bevielis patalpos termostatas T87.

Šis komplektas yra skirtas valdyti patalpų temperatūrą internetu, naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Ši sistema gali būti sumontuota visur, kur yra interneto ryšys ir autonominė šildymo sistema su katilu, kuriame yra numatytas kambarinio reguliatoriaus prijungimas. Sumontavus šį komplektą Jūs galėsite: mobiliajame telefone matyti realią patalpos temperatūrą, ją keisti ar sudaryti laiko programą, pagal kurią, norimais laiko intervalais bus palaikoma norima temperatūrą. Komplektas sumontuojamas labai greitai ir paprastai, Jums reikės:

interneto modulį RFG 100 laidu prijungti prie Jūsų namų interneto modemo,

relę BDR 91 prijunti prie šildymo katilo,

patalpoje sumontuoti bevielį termostatą T87,

į mobilųjį telefoną atsisiųsti „Honeywell“ programėlę.

Papildomai galima prijungti praplėtimo komplektą, kurį sudaro termostatas T87 ir relė BDR 91. Tada, panaudojus zoninį ventilį ar cirkuliacinį siurblį, galima sudaryti dvi atskiras patalpų zonas, kuriose temperatūra būtų palaikoma nepriklausomai vien nuo kitos. Jūsų sudarytos laiko programos ir nustatymai yra laikomi interneto modulyje RFG 100, todėl, net ir dingus interneto ryšiui, patalpų temperatūra bus valdoma, pagal Jūsų nustatymus.