Vandens šildytuvas Dražice OKC 125

389.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
OKC125
Gamintojas:
Dražice

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Savybės:
Galia el. teno, kW 2.2
Galia šilumokaičio, kW 9
Tūris, l 120
Pašildymo el. en. laikas, šildant nuo 10°C iki 60°C, val 3,2
Aukštis x skersmuo, mm 1067x524
Svoris, kg 55
Pašildymo šilumokaičiu laikas, šildant nuo 10°C iki 60°C, min 55
- Keramikinis šildymo elementas

- Kaitinimo elementas neturi tiesioginio kontakto su vandeniu
- Šildytuvo talpa ir flanšo dangtis pagaminti iš tokio pačio plieno, todėl nevyksta elektrocheminė korozija
- Šilumos izoliacijos storis 42 mm (maži šilumos nuostoliai,sudėtyje neturi freono)
- Magnio anodas- papildoma apsauga nuo korozijos
- Šildytuvas iš vidaus padengtas antikoroziniu emaliu 
- Tiksli šilto buitinio vandens (BŠV) temperatūros kontrolė
- Galimybė įrengti BŠV cirkuliaciją 1m² šilumokaičio plotą turinčiuose šildytuvuose (OKC180; OKC200 su cirkuliacija)

Apie  gamintoją

Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. tai garsiausia vandens šildytuvų gamykla Čekijoje, turinti senesnes nei keturiasdešimties metų tradicijas. Įmonė gamina 5, 10, 15, 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200, 250, 300, 400, 500, 750, 800, 1000, 1500 ir 2000 litrų vertikalius, horizontalius, elektrinius, kombinuotus, pakabinamus ir stacionarius Dražice vandens šildytuvus. Aukštas technologijų lygis ir poliuretaninė šilumos izoliacija garantuoja mažus šilumos nuostolius bei ekonomišką eksploatavimą.

Apie  produktą

Iš vidaus Dražice šildytuvo talpykla yra pagaminta iš specialios plieninės skardos, kuri nuo korozijos apsaugota, padengus 850 °C temperatūroje išdegintu emaliu. Vandens šildytuvai labai retai genda ir ilgai tarnauja. Šildytuvuose įrengti reguliavimo ir apsaugos elementai, kurie akivaizdžiai gerina eksploatavimo saugumą ir ekonomiškumą. Dražice šildytuve yra sumontuotas magnio anodas kuris papildomai saugo nuo korozijos o tai pailgina rezervuaro tarnavimo laiką. Elektrinis šildymo elementas yra patalpintas specialioje plieninėje, tam pritaikytoje talpoje - nėra panardintas į vandenį. Kadangi šildytuvo talpykla ir jungties dangtis pagaminti iš vienos rūšies plieno, dėl ko išvengiama elektrocheminės erozijos. Tai yra vienas esminių privalumų lyginant su kitais vandens šildytuvais, kurie gaminami su panardintais šildymo elementais. Jie dažniausiai būna iš kitokio metalo (vario, nerūdijančio plieno), todėl juose kyla elektrocheminė korozija. Ši keraminių elementų sistema taip pat tinka kietam bei užterštam vandeniui ir akivaizdžiai pailgina talpyklos tarnavimo laiką. Per valymo angas galima patekti į talpyklos vidų ir išvalyti nuosėdas bei kalkes. Šiluminė izoliacija, kurios storis 42 – 60 mm (sudėtyje nėra freono), garantuoja mažus šilumos nuostolius. Vandens temperatūra nustatoma termostatu, kuris įtaisytas šildytuvo išorėje.

Kur naudojama

Dražice vandens šildytuvai daugiausiai skirti naudoti buityje, visuomeniniuose statiniuose, biuruose, parduotuvėse bei ten, kur minimaliomis sąnaudomis reikia ruošti šiltą buitinį vandenį. 5, 10, 15 ir 20 litrų talpos vandens šildytuvai vandenį sušildo per labai trumpą laiką, todėl ypač patogu juos įrengti ten, kur šaltą vandenį reikia ruošti dažnai ir trumpais laiko intervalais. Pavyzdžiui, vasarnamiai, nedideli namai, virtuvės ir pan. Kombinuotuose ir netiesioginio šildymo šildytuvuose visą talpyklos tūrį galima pašildyti šildymo vandeniu iš kito šilumos šaltinio (pavyzdžiui, iš centrinio šildymo katilo) per šilumokaičius, taip sutaupoma elektros energija. Dažniausiai netiesioginio šildymo šildytuvai naudojami kartu su kitu vandens šildymo šaltiniu (dujų ar kieto kuro katilu, saulės sistema, šilumos siurbliu). Dėl savo didelio galingumo, jie garantuoja pakankamą šilto buitinio vandens kiekį dideliems vartotojams, pavyzdžiui, prekybos centrams, restoranams ir panašiai. Esant dideliam šilto buitinio vandens poreikiui, jie dažniausiai veikia panašiai kaip pratekantis šildytuvas.