(8-37) 331300 info@aquajazz.lt I-V 8-18 val. VI 9-15 val.
Prekių kategorijos

Granuliniai katilai

Atnaujinta el. parduotuvė | Granuliniai

Firma „Atmos“ gamina kelių rūšių katilus, kuriuos galima kūrenti granulėmis. Tai pilnai automatizuoti granuliniai katilai, kurie pasižymi šiomis charakteristikomis:

                             aukštas naudingumo koeficientas (90 - 93%);

                             aukštas komforto lygis;

                             ekologiškas degimo procesas;

                             automatinis valdymas;

                             automatinis pelenų pašalinimas.

Kadangi „Atmos“ granulinių katilų asortimentas yra ganėtinai platus, trumpai papasakosime kuo skiriasi šie katilai ir kaip išsirinkti sau tinkamą. Pagrindinis kriterijus renkantis katilą yra kuro tipas, kurį planuojate naudoti. Galimi šie variantai:

1. Katilai skirti kūrenti tik granulėmis. Tai modeliai D14P, D21P, D25P, D31P. Šie granuliniai katilai yra pats pigiausias sprendimas, jei planuojate kūrenti tik granulėmis;

2.Katilai, kurių pagrindinis kuras yra granulės, o kaip pagalbinis kuras gali būti naudojamos malkos*. Tai modeliai D15P, D20P, D30P D45P. Norint pakeisti kuro rūšį reikia išmontuoti (sumontuoti) granulių degiklį. Šie granuliniai katilai yra brangesni už prieš tai minėtus, bet turi privalumą, kad galima keisti kuro rūšį.

3.Katilai, kurių pagrindinis kuras gali būti arba granulės arba malkos. Tai modeliai DC 15 EP, DC 18 EP, DC 25 EP, DC 32 EP. Šie granuliniai katilai yra patys brangiausi, bet pagrindinis jų privalumas yra tas, kad keičiant naudojamo kuro rūšį (malkos ar granulės), nereikia atlikti jokių katilo pakeitimų. Be to, pakeitus granulių degiklį į atitinkamą, katilą galima pritaikyti dirbti su skystu ar dujiniu kuru.

4. Katilai, kurių pagrindinis kuras gali būti malkos arba granulės. Tai modeliai DC 18 S, DC 25 S, DC 32 S ir AC 25 S, kuriame galima kūrenti ir juodąją anglį. Šie katilai buvo suprojektuoti kūrenti malkomis. Bet, įsigijus detalių komplektą (komplektai S0532 arba S0533), katilą galima pritaikyti granulių kūrenimui. Tam tikslui reikia vietoje katilo viršutinių dūrelių sumontuoti dūris, kurios pritaikytos granulių degiklio montavimui .Tai ypač geras spendimas tiems, kurie jau turi įsigiję ir naudoja katilus DC 18 S, DC 25 S, DC 32 S ir AC 25 S.

Norint kūrenti granulėmis neužtenka vien katilo, reikalinga papildoma įranga. Tai yra: granulių degiklis, granulių padavimo konvejeris, granulių talpa. Papildomai galima prijungti automatinį pelenų šalinimo įrenginį. Trumpai aprašysime kaip pasirinkti šiuos įrenginius.

Degikliai. Atmos siūlo dviejų tipų degiklius: A25 (kodas H0014) - ir A45 (kodas H0015). Degikliai A25 skirti katilams iki 25 kW galingumo, o degikliai A45 - katilams iki 48 kW galingumo.

Konvejeriai. Skirstomi pagal diametrą ir ilgį. 75 mm diametro konvejeriai skirti degikliams A25, o 80 mm - degikliams A45. Konvejerio ilgis parenkamas priklausomai nuo granulių talpos dydžio ir atstumo iki katilo.

 

* čia kalbama apie malkas, kurių drėgnumas yra 12% - 20%, o kaloringumas 15 - 18 MJ / kg

Pagalba klientui

   Turite klausimų?

   Visada Jums padėsime!

   I-V 8-18 val., VI 9-15 val.

 

Paskambinkite mums

       info@aquajazz.ltDėl bendradarbiavimo prašome kreiptis: +370 620 99111, info@aquajazz.lt