• Valdiklis ecoMAX360I T4-RT

Valdiklis ecoMAX360I T4-RT

535.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
ecomax360istd+st4_rt
Gamintojas:
PLUM

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

Valdiklis skirtas šilumos šaltiniams valdyti. Puikiai tinka valdyti įrenginių veikimą (granulinius, dujinius katilus ar šilumos siurblius). M-BUS magistralė leidžia keistis duomenimis tarp kitų suderinamų įrenginių. Valdiklio ekranas gali veikti kaip laidinis termostatas ir gali būti montuojamas ant sienos arba ant stovo (pridedamas). Galimybė valdyti kelis šilumos siurblius iš vieno instaliacinio reguliatoriaus. Nepertraukiamo visos šildymo sistemos veikimo sauga. Optimalus šilumos šaltinio galios pasirinkimas. Galimybė prijungti papildomą šilumos šaltinį, pvz., srauto šildytuvus. Integruotas montuotojas ir vartotojo asistentas teikia pagalbą konfigūravimo ir veikimo procese. Viskas veikia intuityviai. Paprasta grafikų konfigūracija – savaitinės laiko programos šildymo kontūrams, karšto vandens rezervuaro pakrovimui, cirkuliaciniam kontūrui ir vėdinimui.

Komplektacija: valdymo modulis, valdymo panelė, 3 x NTC jutikliai, lauko temperatūros jutiklis, 1m maitinimo laidas.