-21% Akcija

Temperatūros reguliavimo mazgas AFRISO grindų šildymo sistemai

379.00 299.00

Sutaupote 80.00€

Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
9050110
Gamintojas:
Afriso-Euro-Index

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Kvs vertė (pralaidumas) 2,5 m³/h
DM 25
Maks. slėgis 5 bar

AFRISO Basic serijos pamaišymo mazgas grindinio šildymo kolektoriams su ATM termostatiniu vožtuvu reguliavimui ir cirkuliaciniu siurbliu.

Šis pamaišymo modulis buvo sukurtas kaip jungtis, jungianti šilumos šaltinį ir šildymo sistemos kolektorius (pvz. grindinio šildymo). Jis yra skirtas jungimui prie grindinio šildymo kolektoriaus, turinčio nuo 2 iki 12 kontūrų, bei atitinkamos šilumnešio, kuris cirkuliuoja grindinio šildymo sistemoje, temperatūros palaikymui.

Pamaišymo mazgą sudaro termostatinis sumaišymo vožtuvas ATM 561, cirkuliacinis siurblys, du termometrai, rutulinis ventilis ir žalvarinės prijungimo detalės. Šilumos šaltinio pusėje mazgas prijungiamas dviejų veržlių G1“ pagalba. Mazgo prijungimui rekomenduojama naudoti rutulinius ventilius. Šildymo sistemos pusėje modulis prijungiamas taip pat dviem G1“ veržlėmis. Sandarumui užtikrinti skirtos komplektacijoje esančios tarpinės. Darbo metu mazgo rutulinis ventilis turi būti atidarytas, t.y. ventilio rankenėlė turi būti lygiagreti ventilio korpusui. Rutulinis ventilis gali būti uždaromas, keičiant siurblį.