• Slėgio redukcinis vožtuvas D05FS 1

Slėgio redukcinis vožtuvas D05FS 1

114.00
Atsargų būsena:
Laikinai nėra
Pristatymas:
3-14 d.d.
Prekės kodas:
D05FS-1A
Gamintojas:
Resideo Braukmann

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Diametras 25 mm
Maks. temperatūra 30°C
Kvs vertė (pralaidumas) 3,7 m³/h
Nustatymo diapazonas 1,5 ... 5,5 bar
Maks. slėgis 25 bar

Pagal EN 806-2, tokio tipo slėgio mažinimo vožtuvai apsaugo buitinius vandens įrenginius nuo per didelio tiekimo slėgio. Jie taip pat gali būti naudojami pramoninėms ar komercinėms reikmėms, atsižvelgiant į jų specifikacijas. Įrengus slėgio mažinimo vožtuvą, išvengiama slėgio pažeidimų ir sumažėja vandens suvartojimas. Nustatytas slėgis taip pat palaikomas pastovus, net jei yra didelis įsiurbimo slėgio svyravimas. Sumažinus darbinį slėgį ir palaikant pastovų lygį, sumažėja srauto triukšmas įrenginyje.