-47% Akcija

Šilumos siurblys oras-oras VIVAX Y Design -32°C (3,51/4,25kW)

1,883.00 1,005.00

Sutaupote 878.00€

Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
ACP-12CH35AEYI
Gamintojas:
Vivax

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Galia šaldymo (kW) 3,51
Galia šildymo (kW) 4,25
SEER 9,2
SCOP 5,3
Matmenys (išorinio bloko) 805 x 330 x 554 mm
Svoris kg (išorinio bloko) 32,3 kg
Matmenys (vidinio bloko) 895 x 248 x 298 mm
Svoris kg (vidinio bloko) 12,7 kg
Įtampa 1F / 50 Hz / 220-240 V
Triukšmo lygis dB(A) (išorinio bloko) 55.5 dB(A)
Triukšmo lygis dB(A) (vidinio bloko) 43 / 34 / 24 dB(A)
Vamzdžių diametrai 1/4"-3/8"
Wi-Fi valdymas Yra
Efektyvaus veikimo temperatūra šildant -32
Energetinio efektyvumo klasė šaldant A+++
Energetinio efektyvumo klasė šildant A+++

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

VIVAX Y Design  šilumos siurblys oras-oras  šildo ir vėsina ekstremaliomis sąlygomis. Galima mėgautis šildant net esant lauko temperatūrai -32 ˚C. Turi judesio detektorių, kuris programuoja oro išmetimą pagal patalpoje esančio vartotojo skaičių ir pageidavimus. Išmanusis judesio jutiklis gali automatiškai nustatyti žmogaus veiklą patalpoje ir pakoreguoti atitinkamai šilumos siurblio oas-oras veikimą. Kai kambaryje yra žmonių, stiprus vėsinimas įjungtas, o kai iš jo išeina – įrenginys ir toliau dirba sumažintu greičiu. Įrenginį galima valdyti išmaniuoju telefonu. Papildomi kondensaciniai ir kompresoriniai šildytuvai leidžia efektyviau veikti šildymo režimu ir neleidžia lauko blokui užšalti. Antikorozinė apsauga apsaugo įrenginį nuo nepalankių oro sąlygų ir prailgina jo tarnavimo laiką. Išjungus šilumos siublį oras-oras, vidaus blokas toliau veikia, kad išdžiovintų ir išvalytų likusį kondensatą, kad apsaugotų jūsų sveikatą.