Šilumos siurblys oras-oras inVISE WZ-32 (3,35/3,51kW)

1,935.00
Atsargų būsena:
Užsakoma
Pristatymas:
15-30 d.d.
Prekės kodas:
inVISEWZ-32
Gamintojas:
Zymbo

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Galia šaldymo (kW) 3,35
Matmenys, mm 1000 x 580 x 245 mm
Galia šildymo (kW) 3,51
SEER 2,61
SCOP 3,10
Triukšmo lygis 37 / 44 / 48 dB(A)
Svoris 52 kg
Wi-Fi valdymas Turi galimybę
Efektyvaus veikimo temperatūra šildant -20
Efektyvumas šaldant A
Efektyvumas šildant A

inVISE WZ-32 tai naujos kartos šilumos siurblys oras-oras , juo galėsite vėsinti, šildyti, vėdinti ar sausinti. Idealus sprendimas viešbučiams, monumentaliems pastatams, salėms, biurams, miegamiesiems ir (arba) posėdžių salėms. Trumpai tariant, visur, kur lauko blokas neleidžiamas ar nepageidaujamas. Integruotas filtras išvalo orą ir sukuria sveiką darbo/gyvenimo aplinką, kurioje nėra dulkių dalelių. Įrenginys yra efektyvus, daugiafunkcis ir lengvai montuojamas, be to, infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis dar labiau palengvina šilumos siurblio oras-orasvaldymą.