Dujinis kondensacinis katilas PROTHERM Bear Condens 18KKS

2,777.00 2,222.00

Sutaupote 555.00€

Atsargų būsena:
Užsakoma
Pristatymas:
15-30 d.d.
Prekės kodas:
0010013664
Gamintojas:
Protherm

Garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai nuo katilo paleidimo datos, bet ne didesnis nei 36 mėnesiai nuo produkto pardavimo datos (pardavėjas - UAB "AQUA JAZZ").
Garantija pradeda galioti nuo to momento, kai pirminį katilo paleidimą ir derinimo darbus atliko UAB „AQUA JAZZ“ įgaliota serviso įmonė ar asmenys. Atlikus minėtus darbus, garantija įsigalioja pirmiems metams. Besibaigiant pirmiems metams, nuo to momento, kai įsigaliojo garantija, yra atliekami profilaktikos darbai, kuriuos taip pat turi atlikti UAB „AQUA JAZZ“ įgaliota serviso įmonė ar asmenys. Neatlikus profilaktikos darbų, garantija nustoja galioti po pirmų metų.
Katilo pirminio paleidimo ir derinimo darbai, o po metų - profilaktikos darbai yra mokamos paslaugos.

Atsarginių detalių garantijos terminas yra 12 mėn.
UAB „AQUA JAZZ“ įgaliotų serviso įmonių ar asmenų sąrašas.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Šildymas:
Galios diapazonas (50/30°C) (kW) 5,8 - 19,1
Galios diapazonas (80/60°C) (kW) 5,0 - 17,2
Temperatūros nustatymo ribos (°C) 40 - 85
Išsiplėtimo indo talpa (l) -
Maksimalus slėgis (bar) 3
Karšto vandens ruošimas:
Maksimali galia ruošiant BŠV (kW) -
Temperatūros nustatymo ribos (°C) 40 - 70
Debitas ΔT=30K (l/min) -
Vandens pašildymo būdas Atskiroje talpoje
Savybės:
Energetinio efektyvumo klasė A
Naudingumo koeficientas prie 30% apkrovos (%) 106,3
Elektros apsaugos klasė IP20
Garso lygis (dB) 56
Plotis x ilgis x aukštis (mm) 570 x 700 x 1255
Svoris (kg) 86

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

Dujinis kondensacinis pastatomas katilas PROTHERM Bear Condens 18KKS

Paskirtis
Šie katilai skirti nekondensacinių katilų „Protherm Lokys“ (20- 50 KLOM) pakeitimui. Taip pat jie gali būti naudojami kaip šilumos generatoriai bet kokio tipo šildymo sistemose.
Katilo pajungimai išdėstyti lygiai taip pat, kaip ir katiluose „Protherm Lokys“ (20- 50 KLOM), todėl, jungiant juos prie sistemos, nereiks daryti jokių pakeitimų.
Dėl unikalios šilumokaičio konstrukcijos katilas yra maksimaliai atsparus nešvarumams esantiems šildymo sistemoje.
Šildymo sistemoje turi būti sumontuota: cirkuliacinis siurblys, išsiplėtimo indas, apsauginis vožtuvas, papildymo ir išleidimo ventiliai.

Valdymas
Katilas turi skaitmeninį ekraną ir valdomas mygtukų pagalba. Katilas gali valdyti šildymo sistemos ir vandens šildytuvo cirkuliacinius siurblius. Prie katilo gali būti prijungtas kontaktinis arba „e-bus“ tipo patalpos termoreguliatorius bei lauko temperatūros daviklis.

Naudojamas kuras
Katilas yra sureguliuotas dirbti su gamtinėmis dujomis.

Degimo produktų nuvedimas
Degimo produktai turi būti nuvedami naudojant kondensacinių dūmtraukių sistemas 80/125 arba 2x80. Jei naudojate dūmtraukių sistemą 80/125, prie katilo, būtinai turite sumontuoti adapterį kurio kodas yra 0020189629. Jei naudojate dūmtraukių sistemą 2x80, prie katilo, būtinai turite sumontuoti adapterį kurio kodas yra 0020218684.