Cirkuliaciniai siurbliai vandentiekiui

Cirkuliacinis siurblys KSB Calio-Therm S NC S

Cirkuliacinis siurblys KSB Calio-Therm S NC S

Kodas: 05160277
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

177.00

Cirkuliacinis siurblys Wilo Star-Z NOVA

Cirkuliacinis siurblys Wilo Star-Z NOVA

Kodas: 4132760
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

177.87

Cirkuliaciniai siurbliai vandentiekiui

Cirkuliaciniai siurbliai vandentiekiui sumažins vandens eikvojimą bei erzinantį karšto vandens laukimą. ✔ Patrauklios Kainos ✔ Žinomiausi Gamintojai. Užeikite!

Cirkuliacinių siurblių vandentiekiui paskirtis

Cirkuliaciniai siurbliai vandentiekiui užtikrina nuolatinį ir tolygų vandens tiekimą nepriklausomai nuo vietos kur yra toks poreikis. Jie gali būti montuojami komercinėse, pramoninėse ar gyvenamosiose vietose. Šie siurbliai garantuoja efektyvią vandens cirkuliaciją, sumažina vandens švaistymą ir padidina bendrą vandentiekio sistemos našumą.

Cirkuliaciniai siurbliai vandentiekiui mūsų asortimente

Mes siūlome kokybiškus ir ilgaamžius cirkuliacinius siurblius, pasižyminčius kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu:

  • KSB: Tai yra vienas iš pramonės gigantų, žinomas dėl savo aukštų standartų, inovacijų ir ilgaamžiškų siurblių. Jų cirkuliaciniai siurbliai pasižymi aukštu efektyvumu ir patikimumu, taip pat moderniais sprendimais, kurie pagerina vartotojo patirtį.
  • Wilo: Vienas iš pirmaujančių siurblių gamintojų pasaulyje, kuris siūlo aukščiausios kokybės cirkuliacinius siurblius, sukurtus taikant pažangiąsias technologijas. Wilo produktai yra patikimi, našūs ir ilgaamžiški, pateisinantys savo reputaciją.

Atsižvelgiant į jūsų vandentiekio sistemos specifikacijas ir poreikius, rekomenduojama pasirinkti cirkuliacinius siurblius vandentiekiui iš šių patikimų gamintojų. Sėkmingai parinktas siurblys užtikrins nuolatinį vandens tiekimą, sumažins eksploatacinius kaštus ir užtikrins sklandų vandentiekio įrangos ir sistemos veikimą ilgą laiką.

Patogios pirkimo sąlygos

Visos prekės su garantija

Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.

Patogus apmokėjimas

Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.

Papildomos paslaugos

Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.

Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.