Vandens siurblys - hidroforas Ibo AJ 50/60 24l

Vandens siurblys - hidroforas AJ 50/60 24l

Kodas: 063858
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

205.00

Vandens siurblys - hidroforas Ibo JET 100A

Vandens siurblys - hidroforas Ibo JET 100A

Kodas: 063891
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

151.00

Vandens siurblys - hidroforas Ibo WZI 750

Vandens siurblys - hidroforas Ibo WZI 750

Kodas: 063881
Sandėlyje yra
1-3 d.d.

139.00

Vandens siurblys - hidroforas Grundfos SCALA2 3-45

Vandens siurblys - hidroforas Grundfos SCALA2 3-45

Kodas: 98562862
Užsakoma
15-30 d.d.

1,193.00

Hidroforai | Vandens tiekimo stotelės

Hidroforai, kitaip vadinami vandens tiekimo stotelėmis užtikrins nepertraukiamą vandens srautą iš įvairių vandens šaltinių. ✔ Visada Patraukli Kaina!

Hidroforų (Vandens tiekimo stotelių) funkcija

Vandens tiekimo stotelės yra viena iš esminių vandentiekio sistemos dalių namuose, garantuojanti pastovų vandens tiekimą iš šulinių, gręžinių ar kitų vandens šaltinių. Jos užtikrina, kad vartotojas gautu reikiamą kiekį vandens, tinkamu slėgiu. Kai kurie modeliai yra su papildoma filtravimo funkciją, kad vartotojus pasiektų tik švarus ir kokybiškas vanduo.

Vandens tiekimo stotelėse integruojami įvairūs komponentai, tokie kaip siurbliai, filtrai ir vandens talpos. Šios stotelės gali automatiškai reguliuoti vandens tiekimą pagal vartotojo poreikius, užtikrindamos efektyvų vandens naudojimą ir minimalų švaistymą.

Vandens tiekimo stotelių gamintojai

Gaminant vandens tiekimo stoteles, labai svarbi yra komponentų kokybė ir patikimumas. Štai kodėl verta atkreipti dėmesį į žinomus ir pasitikėjimo vertus gamintojus:

  • Grundfos: Pasaulinio lygio gamintojas, žinomas savo aukštos kokybės siurblių technologijomis, garantuojančiomis patikimą ir ilgalaikį vandens tiekimą.
  • Ibo: Lenkijos pramonės gigantas, kuris nuolat investuoja į naujoves ir užtikrina gaminių patikimumą bei efektyvumą.
  • Wilo: Vienas iš pirmaujančių vandens tiekimo sprendimų tiekėjų, kuris dėmesį skiria ne tik produktų kokybei, bet ir ekologijai.

Rinkitės kokybišką vandentiekio įrangą ir užtikrinkite sau patikimą, saugų bei efektyvų vandens tiekimą namuose. Vandens tiekimo stotelės suteikia ramybę, kad jūsų namuose visada bus švarus ir tinkamo slėgio vanduo.

Kodėl verta pirkti pas mus

Patogios pirkimo sąlygos

Visos prekės su garantija

Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.

Patogus apmokėjimas

Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.

Papildomos paslaugos

Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.

Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.