Šilumos siurblys oras-oras Rotenso Revio -25°C (3,5/4,3kW)

1,022.00 766.00

Sutaupote 256.00€

Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
RO35Xi/o
Gamintojas:
Rotenso

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
 • montavimo paslaugas;
 • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
 • profilaktikos darbus;
 • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
 • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
 • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
 • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Galia šaldymo (kW) 3,5
Galia šildymo (kW) 4,3
SEER 8,5
SCOP 4,6
Matmenys (išorinio bloko) 805 × 330 × 554 mm
Svoris kg (išorinio bloko) 28,4 kg
Matmenys (vidinio bloko) 795 × 225 × 295 mm
Svoris kg (vidinio bloko) 10,2 kg
Įtampa 220-240~50, 1F
Triukšmo lygis dB(A) (išorinio bloko) 65 dB(A)
Triukšmo lygis dB(A) (vidinio bloko) 40 / 33 / 22 / 21 dB(A)
Vamzdžių diametrai 1/4"-3/8"
Wi-Fi valdymas Yra
Efektyvaus veikimo temperatūra šildant -25
Energetinio efektyvumo klasė šaldant A+++
Energetinio efektyvumo klasė šildant A++

* Techninių duomenų lentelių reikšmėse gali būti nedidelių netikslumų dėl to duomenis verta patikrinti produktų instrukcijose arba pasikonsultuokite su mumis.

Revio šilumos siurblys siekia suderinti efektyvumą, patogumą ir saugumą, pritaikydamas naujausias technologijas ir funkcijas vartotojų poreikiams.

 • Efektyvumas ir veikimas žemos temperatūros sąlygomis: Jis veikia visus metus, net esant žemai lauko temperatūrai iki -25°C, ir turi efektyvų šildymo režimą.
 • Montavimo paprastumas: Vidinis blokas gali būti lengvai pritvirtintas naudojant tik vieną varžtą ir keturis spaustukus. Šilumos siurblys taip pat gali būti montuojamas arti lubų, kurio atstumas yra tik 5 cm.
 • Išskirtiniai filtrais su viršutiniu dangteliu: Filtrai yra lengvai prieinami ir gali būti lengvai išvalomi dėka viršutinio dangtelio, kuris yra tvirtinamas magnetais.
 • Eco Eye: Jutiklis aptinka vartotojų buvimą patalpoje ir reguliuoja oro tiekimą, kad būtų išvengta tiesioginio oro srauto jų atžvilgiu.
 • Automatiškai valdomos žaliuzės: Sistema valdo horizontalias ir vertikalias žaliuzes, suteikdama komforto pojūtį kambaryje.
 • Didelis oro įsiurbimo plotas: Tai padidina efektyvumą, didindamas oro įsiurbimo plotą 23,5 proc.
 • Greitas montavimas ir filtrų keitimas: Šilumos siurblys gali būti išmontuotas per minutę, o filtrai gali būti greitai pakeisti nenuimant priekinio dangtelio.
 • Super Jonizatorius iAIR: Ši funkcija naikina virusus, bakterijas, dulkių erkes ir alergenus iš oro, taip pat pašalina nemalonius kvapus.
 • Inverterio technologija: Ši technologija leidžia efektyviai veikti esant žemai lauko temperatūrai.
 • iClean savaiminio išsivalymo funkcija: Tai apima vidinio bloko šilumokaitį, kuris užtikrina maksimalų aušinimą ir šildymą, pašalindamas bakterijas ir grybus.