Sašķidrinātās gāzes apgādes sistēmas

LPG komplekts 4 cilindriem

LPG komplekts 4 cilindriem

Kodas: SND-4
Jāpasūta
15-30 d.d.

1 580,00

SNG komplekts 6 baloniem

SNG komplekts 6 baloniem

Kodas: SND-6
Jāpasūta
15-30 d.d.

1 861,00

LPG komplekts 8 baloniem

LPG komplekts 8 baloniem

Kodas: SND-8
Jāpasūta
15-30 d.d.

2 147,00

Sašķidrinātās gāzes komplekts 10 baloniem

Sašķidrinātās gāzes komplekts 10 baloniem

Kodas: SND-10
Jāpasūta
15-30 d.d.

2 250,00

Sašķidrinātās gāzes komplekts 12 baloniem

Sašķidrinātās gāzes komplekts 12 baloniem

Kodas: SND-12
Jāpasūta
15-30 d.d.

2 355,00

Suskystintų dujų tiekimo sistemos - tai inovatyvus sprendimas, skirtas garantuoti nepertraukiamą dujų tiekimą. Pagrindinis šios sistemos elementas yra dujų balionų spinta, kuri yra pritaikyta vartotojo poreikiams. Spintos gaminamos taip, kad jose galėtų tilpti nuo 4 iki 14 (arba daugiau) dujų balionų. Tai leidžia užtikrinti optimalią dujų tiekimo trukmę priklausomai nuo šildymo ir karšto vandens gamybos poreikio.

  • Dujų Balionų Spinta: Cinkuota ir nudažyta milteliniu būdu, siekiant ilgaamžiškumo ir patvarumo.
  • Pajungimo Kolektorius: Sumontuotas spintoje, apjungianti dvi balionų grupes.
  • Dujų Reguliatorius-Perjungėjas: Aukštos kokybės vokiečių gamintojo GOK produktas, užtikrinantis dujų perjungimą tarp balionų grupių.
  • Kita Įranga: 30 bar aukšto slėgio žarnos; Indikatorius-signalizatorius; GSM pranešimų ir duomenų perdavimo modulis; Uždujinimo detektorius.

Į kainą įeina montavimo darbai ir pristatymo paslauga.
Rinkitės suskystintų dujų tiekimo sistemas, pasikonsultuokite su mūsų specialistais ir mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu!

Jei patalpoje kur bus įrengta katilinė skirta dujiniam katilui yra pakankamai vietos ir jei bus daugiau nei 2 šilto vandens vartotojai, visuomet rekomenduojame pasirinkti dujinio šildymo katilą su vandens pašildymu atskirame boileryje. Pagrindinis privalumas yra tas, kad jūs galėsite pasirinkti tokio tūrio talpą, kuri atitiks jūsų poreikius. O jei pasirinksite vandens talpą su padidintos galios šilumokaičiu tai vanduo bus pašildomas per keliolika minučių. Tai reiškia, kad netgi jei vanduo bus naudojamas itin intensyviai, šilto vandens niekada nepritrūks. Taip pat, vienu metu bus galima naudoti daugiau nei vieną kraną. Prausiantis iš krano tekės pastovios temperatūros šiltas vanduo.

Šiuo metu suskystintų dujų balionų aptarnavimas yra teikiamas šiuose rajonuose: Kauno, Marijampolės, Prienų, Šakių, Kaišiadorių, Elektrėnų, Jonavos, Kėdainių, Vilkaviškio.

Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.

Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.

Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.

Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.