(8-37) 331300 info@aquajazz.lt I-V 8-18 val. VI 9-15 val.
Prekių kategorijos

Kieto kuro katilai

Atnaujinta el. parduotuvė | Kieto kuro

Kieto kuro katilai „Atmos“ skirti deginti malkas naudojant dujų generacijos principą. Katiluose naudojamas ištraukiamasis ventiliatorius, kuris ištraukia degimo produktus ir tuo pačiu įtraukia orą reikalingą degimui. Katilų korpusai yra gaminami iš 3 - 8 mm plieno. Katilų konstrukciją sudaro: dvi, viena virš kitos degimo kameros, tarp kamerų sumontuotas keramikinis degiklis ir gale esantis kamino kanalas. Kuras, stambūs medžio gabalai, sukraunami į viršutinę kamerą. Į ją, iš viršaus į apačią, yra paduodamas oras, reikalingas pirminiam degimui. Iš medžio išsiskyrusios dujos yra paduodamos į keramikinį degiklį, kuriame sumaišomos su papildomu oro kiekiu ir uždegamos. Apatinė katilo kamera yra padengta keramikinėmis plokštėmis ir tai garantuoja visišką kuro sudegimą. Kamino kanale degimo produktai maksimaliai atiduoda šilumą šildymo sistemos vandeniui.

Kieto kuro katilai „Atmos“ pasižymi šiais privalumais:

1. Galimybė deginti stambius medžio gabalus

2. Aukštas naudingumo koeficientas - 81-87%

3. Ekologiškas degimas, katilai tenkina Europos bendrijos direktyvą EN 303 - 5

4. Ištraukiamasis ventiliatorius užtikrina, kad darbo metu dūmai ir pelenai nepatenka į katilinę

5. Katilas automatiškai išsijungia pasibaigus kurui

6. Patogus pelenų surinkimas ir katilo valymas

7. Nedideli matmenys ir svoris

8. Aukšta kokybė.

Kieto kuro katilai „Atmos“ prie šildymo sistemos turi būti jungiami naudojant reguliatorių „Landomat 21“ arba termostatinius ventilius, kurie automatiškai palaikytų grįžtančio į katilą vandens temperatūrą virš 65°C. Išeinančio iš katilo vandens temperatūra turi būti palaikoma 80 -90°C diapazone. Tai yra pagrindinė sąlyga, geram katilo darbui. Visi katilai „Atmos“ turi įmontuotus avarinio aušinimo gyvatukus, kurie garantuoja šiluminę katilo apsaugą netikėtai dingus elektros tiekimui. Šie kieto kuro katilai dirba efektyviausiai kai yra naudojami su akumuliacine talpa.

Katilai „Atmos“ yra valdomi naudojant du elektromechanius  termostatus bei mechaninį traukos reguliatorių „Honeywell FR124-3/4“. Katilo temperatūrai artėjant prie nustatytos, palaipsniui  uždarinėjama oro padavimo sklendė, todėl katilo galingumas mažėja. Pasiekus nustatytą temperatūrą išjungiamas ventiliatorius ir katilas dirba minimaliu, šilumos išsaugojimo režimu. Krentant katilo temperatūrai yra įjungiamas ventiliatorius, o oro padavimo sklendė palaipsniui atidaroma, todėl katilo galingumas didėja. Pasibaigus kurui ir sumažėjus temperatūrai kamino kanale, ventiliatorius yra išjungiamas.

Kieto kuro katilai „Atmos“ tenkina aukštus ekologijos reikalavimus, turi šių šalių sertifikatus: Vokietijos, Švedijos, Austrijos, Slovakijos, Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos.

Kieto kuro katilai

Pagalba klientui

   Turite klausimų?

   Visada Jums padėsime!

   I-V 8-18 val., VI 9-15 val.

 

Paskambinkite mums

       info@aquajazz.ltDėl bendradarbiavimo prašome kreiptis: +370 620 99111, info@aquajazz.lt