Šilumos siurblys oras-oras VIVAX V Design Gray Mirror -25°C (3,51/3,81kW)

1,272.00
Atsargų būsena:
Sandėlyje yra
Pristatymas:
1-3 d.d.
Prekės kodas:
ACP-12CH35AEVIsGM
Gamintojas:
Vivax

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Galia šaldymo, kW 3,51
Galia šildymo, kW 3,81
SEER 8,5
SCOP 4,6
Matmenys (išorinio bloko) 765 x 303 x 555 mm
Svoris (išorinio bloko) 26,7 kg
Matmenys (vidinio bloko) 897 x 182 x 312 mm
Svoris (vidinio bloko) 10,5 kg
Įtampa 1F / 50 Hz / 220-240 V
Triukšmo lygis (išorinio bloko) 54 dB(A)
Triukšmo lygis (vidinio bloko) 37.5 / 32 / 24 dB(A)
Vamzdžių diametrai 1/4"-3/8"
Wi-Fi valdymas Yra
Efektyvaus veikimo temperatūra šildant -25
Efektyvumas šaldant A++
Efektyvumas šildant A+

V dizaino serija reprezentuoja geriausią ir aukščiausią kokybę. Speciali 3D keitiklio technologija leidžia sutaupyti daug energijos, veikti tyliai ir užtikrinti ilgalaikę kokybę. Vidinis blokas turi biofiltrą ir jonizatorių, todėl jis itin tinka žmonėms, jautriems oro taršai, o lauko blokas turi kompresorinius ir kondensacinius šildytuvus, todėl šildymo režimu jis itin efektyvus. 3D oro srautas leis orui prasiskverbti į kiekvieną kambario kampą, o apdaila ir darbo kokybė iki smulkmenų užgniaužia kvapą. Visi A++ energijos klasės vėsinimui ir A+ šildymui. Jei norite nuolat valdyti šilumos siurblį oras-oras, yra WiFi modulis, kurį naudodami galite išplėsti šio įrenginio funkcijas. Be įjungimo ir išjungimo per mobiliąją programėlę, nustatykite laikmatį, sužinokite, kokiu režimu jis veikia, ir diagnozuokite galimą gedimą. Be visų išvardintų privalumų, šis įrenginys unikalia išvaizda leidžia iššokti iš klasikinių šilumos siurblių oras-oras rėmų ir papildyti jūsų erdvę dar viena estetine detale. Pilkas vidinis blokas su šviesą atspindinčia juoda panele suteiks jūsų namams naują dimensiją, kuriai niekas neliks abejingas.