• Dujinis kondensacinis katilas BUDERUS Logano Plius GB102-30

Dujinis kondensacinis katilas BUDERUS Logano Plius GB102-30

2,119.00
Atsargų būsena:
Laikinai negamina
Pristatymas:
? d.
Prekės kodas:
7731600017
Gamintojas:
Buderus

Garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai nuo katilo paleidimo datos, bet ne didesnis nei 36 mėnesiai nuo produkto pardavimo datos (pardavėjas - UAB "AQUA JAZZ").
Garantija pradeda galioti nuo to momento, kai pirminį katilo paleidimą ir derinimo darbus atliko UAB „AQUA JAZZ“ įgaliota serviso įmonė ar asmenys. Atlikus minėtus darbus, garantija įsigalioja pirmiems metams. Besibaigiant pirmiems metams, nuo to momento, kai įsigaliojo garantija, yra atliekami profilaktikos darbai, kuriuos taip pat turi atlikti UAB „AQUA JAZZ“ įgaliota serviso įmonė ar asmenys. Neatlikus profilaktikos darbų, garantija nustoja galioti po pirmų metų.
Katilo pirminio paleidimo ir derinimo darbai, o po metų - profilaktikos darbai yra mokamos paslaugos.

Atsarginių detalių garantijos terminas yra 12 mėn.
UAB „AQUA JAZZ“ įgaliotų serviso įmonių ar asmenų sąrašas.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.


Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai

Jei planuojate įsigyti šildymo įrenginį tačiau dar neapsisprendėte kokia įmonė ar meistras Jums atliks montavimo, pirminio paleidimo - derinimo darbus, garantinį ir po garantinį aptarnavimą, visą šį rūpestį galime išspręsti mes, UAB „AQUA JAZZ“.


Mes Jums galime pasiūlyti:
  • montavimo paslaugas;
  • pirminį įrenginio paleidimą ir derinimo darbus;
  • profilaktikos darbus;
  • garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Kodėl Jums verta užsisakyti šią paslaugą pas mus?
Atsakymas yra labai paprastas. Šildymo srityje dirbame jau ne vieną dešimtį metų. Esame daugelio produktų tiesioginiai importuotojai ar oficialūs atstovai Lietuvoje. Tai reiškia jog mes turime tam tinkamą kvalifikaciją, bendraujame su gamintojais tiesiogiai ir dėl to nekyla jokių rūpesčių dėl prekių ar atsarginių detalių tiekimo. Visus darbus atlieka viena įmonė dėl to Jums nereikės kas kartą kreiptis į atskirą įmonę ar meistrą.


Kiek tai kainuoja?
Norint sužinoti kiek galėtų kainuoti Jus dominanti paslaugą, pradžioje mes turime sužinoti kokia tai paslaugą, jos apimtį, kokiu adresu būtų atliekami darbai ir pan. Kiekviena situacija yra skirtinga ir dėl to visko aprašyti matyt nėra įmanoma. Ar viską aprašius, matomai teksto būtų tiek daug, kad niekas neskaitytų. Tad pats paprasčiausias būdas yra tiesiog susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu o mes, išsiaiškinę situaciją užduosime reikalingus klausimus. Gavę atsakymus į juos pateiksime pasiūlymą. O toliau jau Jūs patys priimsite sprendimą.


Kokiu būdu pateikti užklausą?
  • parašyti laišką el. paštu radvilas@aquajazz.lt (info@aquajazz.lt);
  • paskambinti telefonu +370 673 74774 (+370 620 99111, +370 37 331300);
  • užpildyti kontaktų formą.


Kontaktinis asmuo
Inžinierius-projektuotojas Radvilas Žurauskas
Savybės:
Galia, kW 8,3-34,0
Svoris, kg 52
Dūmų šalinimas turbo
Plotis x ilgis x aukštis, mm 394x466x930
Aukštas naudingumo koeficientas, maksimalus energijos panaudojimas, mažos energijos sąnaudos - naujos kondensacinės technikos naudojimas Buderus Logano plus GB102 katilų gamyboje dujas paverčia papildomu energijos šaltiniu. Kiekvienas, kuris pakeis senajį dujinį šildymo katilą, per ateinančius metus skaičiuos sutaupytą energijos kiekį.
 
Ekonomiškas, kompaktiškas, pritaikomas
Pasižymintis puikiu sezoniniu šildymo naudingumo koeficientu - 93% (pagal DIN standartą atitinka daugiau nei 107,7% sezoninį naudingumo koeficientą) Logano plus Gb102 yraakivaizdžiai didesnės galios nei dujinio šildymo katilas be kondensacinės technologijos. Be to, energijos sąnaudos yra tokios mažos, kad šis įrenginys priskirtas A energijos vartojimo efektyvumo klasei. Dėl mažo dydžio sutaupoma daug patalpos vietos. Sukurtos trys galios kategorijos, kad atitiktų kiekvieną būstą. Įrenginys gali būti su įmontuotu katilo siurbliu (pavadinime pažymėtas "S" raide) arba be jo. Modeliuose su katilo siurbliu galima įtaisyti trieigį vožtuvą (atskiras priedas), skirtą karšto vandens talpos aprūpinimui.