(8-37) 331300 info@aquajazz.lt I-V 8-18 val. VI 9-15 val.
Prekių kategorijos
---
Vardas:
El. paštas: *
Telefonas:
Jums priimtina kaina: *
Aprašymas: *

Saugos kodas:

Į derybas mes žiūrime palankiai!

Visada stengiamės Jums pasiūlyti priimtiniausią prekės kainą. Jeigu, vis tik tokią pačią prekę radote kitur pigiau - galite derėtis dėl kainos sumažinimo. Netinka prekės pristatymo įkainiai? Galime rasti individualų sprendimą!

Derėkitės nesivaržydami!

Pamaišymo mazgas LADDOMAT 21

53956

Pirkti
Derėtis
Užsakoma prekė
Užsakoma prekė
Kodas:
P0101SE

LADDOMAT 21 automatinis pamaišymo mazgas, kuris yra skirtas užtikrinti, kad į kieto kuro katilą grįžtančio vandens temperatūra būtų ne mažesnė nei rekomenduoja gamintojas. Taip yra prailginamas katilo ilgaamžiškumas. Išlaikant rekomenduotiną temperatūrą, kieto kuro katile nesikaupia dervos ir nevyksta kondensacija. Laddomat 21 rekomenduojamas jei montuojama šildymo sistema su akumuliacine talpa. Dingus elektrai šis įrenginys nukreipia karštą vandenį į akumuliacinę talpą ir savaiminės cirkuliacijos būdų išvengiama šildymo sistemos perkaitimo. Savo konstrukcija LADDOMAT 21 ne tik pakeičia klasikinį sujungimą iš atskirų dalių, bet jį ir supaprastina.
LADDOMAT 21 sudaro: ketinis korpusas, siurblys, termoreguliacinis ventilis, rutuliniai ventiliai, atbulinis vožtuvas ir termometrai.

Pagalba klientui

   Turite klausimų?

   Visada Jums padėsime!

   I-V 8-18 val., VI 9-15 val.

 

Paskambinkite mums

       info@aquajazz.ltDėl bendradarbiavimo prašome kreiptis: +370 620 99111, info@aquajazz.lt